Број на оглас: 3294646
Објавен на: 30.06.2020, 20:47
1 / 3

HUAWEI P10 LITE GLANC, KAKO NOV!

7.000 МКД
Марка:
Huawei
Модел:
P10 LITE
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dobro socuvan mobilen Huawei p10 lite.
Nema nikakvi grebanici nitu ostetuvanja.
Maska crna Gratis.Komoplet so kutija, polnac i slusalki. Pobrzajte!