Број на оглас: 3294383
Објавен на: 14.10.2019, 18:46
1 / 4

Dell Inspiron 5110 laptop

13.500 МКД Цената е фиксна
Производител:
Dell
Xaрд диск HDD:
500 GB
РАМ Меморија:
6 GB
Модел на процесор:
Intel Core i7
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
15 - 16 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Dell Inspiron 5110 laptop
Procesor:Intel Core I7 2670QM CPU, 2.20Ghz
RAM: DDR3 6GB
HD 500GB
Graficka: Intel HD 3000
Odlicno socuvan, raboti perfektno brzo...