Број на оглас: 3294127
Објавен на: 27.03.2020, 00:21
1 / 12

KTM FUN SPIRIT

400 €
Goran
Станете Премиум член

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


PERFEKTNA SOSTOJBA
GOLEMINA XL
DEORE/XT 3X10
CENATA E FIXNA!