Број на оглас: 3292904
Објавен на: 22.05.2020, 13:29
1 / 2

Bosh pumpa za gorivo za motokultivator

20 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Pumpata e vo ispravna sostojba