Број на оглас: 3291822
Објавен на: 31.05.2020, 15:03
1 / 1

Plac pozati Ata petrol

80 €
Квадратура:
2500 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


2.500 m2
Cmimi 80 eu m2.
Cist imoten list
Kont : 072 755 733