Број на оглас: 3290927
Објавен на: 07.07.2020, 16:51
1 / 2

PIROTSKI KILIMI

12.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Мебел / Тепих

Вид на оглас: Се продава


Продавам рачно изработен ПИРОТСКИ килим (ткаен), рачно нов не користени
dimenzi 3.0x2.40m