Број на оглас: 3290863
Објавен на: 06.08.2020, 19:46
1 / 9

АПАРТМАНИ VILLA EROS

30 € Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Изнајмувам ексклузивни апартмани во елитната населба Елен Камен веднаш после Хотел Izgrev, покрај најмирниот дел на Охридското Езеро. Од апартманите имате целосен поглед на езерото од соништата.
Достапен е и превоз по вода исто како и скијање по вода.(се наплаќа дополнително)
Ceni od 30 evra