Број на оглас: 3290824
Објавен на: 06.08.2020, 19:46
1 / 3

АНТИАЛЕРГЕНИ ТОПКИ 1+1 ГРАТИС!!!

600 МКД Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Фармацевтски производи

Вид на оглас: Се продава


Антиалергени топки за перење алишта во замена за прашак за перење, за сите оние што имаат последици од истиот.
Топката ги отстранува нечистотиите и не ствара бигор во машината за перење.
Со секоја купена топка добивате уште една гратис.
Вршиме пратки низ цела Македонија