Број на оглас: 3290732
Објавен на: 18.08.2019, 09:57
1 / 8

BAOTIAN 151i kako nov

650 € Цената е фиксна 700 €
Марка:
Останати марки
Вид:
Скутер
Година:
2011
Модел:
BAOTIAN 151i

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


prodavam baotian 151i rambo model 151cc
motorot e maksimalno zacuvam 4400 original kilometri maslo smeneto pred 400km ne e registriran
cenata e fiksna (krajna) za poevtino ne se javuvajte badijala.