Број на оглас: 3288703
Објавен на: 13.07.2019, 14:35
1 / 3

Casovnik Skagen

2.000 МКД 2.200 МКД

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Останато

Вид на оглас: Се продава


Casovnikot e original ultra tenok. Super dizajn, kozeno remce.