Број на оглас: 3286257
Објавен на: 26.09.2020, 04:02
1 / 7

Продажба на нови камионски акомулатори по најниски цени !

29 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


🔝Prodazba na novi akomulatori BlackHorse so 24meseci garancija🔝
🚛🚛🚛Mozna e dostava po Kargo Ekspress niz cela MK🚛🚛🚛
➡️➡️Najniski Ceni vo cela MK⬅️⬅️
➡️➡️Najniski Ceni vo cela MK⬅️⬅️
☎️ 076566404 ☎️
🎖🎖🎖45ah 1800den so star vraten🎖🎖🎖
🎖🎖🎖55ah 2100den so star vraten🎖🎖🎖
🎖🎖🎖75ah 2800den so star vraten🎖🎖🎖
🎖🎖🎖100ah 3700 so star vraten🎖🎖🎖
🎖🎖🎖135ah 4900den so star vraten🎖🎖🎖
🎖🎖🎖180ah 6300den so star vraten🎖🎖🎖
🎖🎖🎖225ah 7900den so star vraten🎖🎖🎖
🚛🚛🚛Mozna e dostava po Kargo Ekspress niz cela MK🚛🚛🚛
☎️ 076566404 ☎️
☎️ 076566404 ☎️
☎️ 076566404 ☎️