Број на оглас: 3285913
Објавен на: 26.03.2020, 22:46
1 / 6

Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD - CANON

900 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Резолуција:
20,1-25 Мегапиксели
Марка:
Останато

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD FULL PACK
за CANON
MADE IN JAPAN

99% НОВ - ДЕЛ ОД ЗАШТИТНИТЕ ФОЛИИ НЕ СЕ НИ ОДЛЕПЕНИ

900 EUR