Број на оглас: 3285504
Објавен на: 09.10.2019, 18:27
1 / 12

Se prodava nov (nenamesten) 4.5 soben stan 100m2

1 € Цената е фиксна
Број на соби:
4,5
Квадратура:
100 m²
Греење:
Друго
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на градба:
2015
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Karposh

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov nenamesten stan so povrshina od 100m2
Cena: -570eur m2 za kesh;
Plus 2 garazi 6000 eur

Informacii na: 00 41 79 962 68 00 (Viber; Whatsup)
email: mite-nikolov@hotmail.com