Број на оглас: 3284761
Објавен на: 14.02.2020, 20:47
1 / 7

Rover 25 td moze zamena

1.700 € 1.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Rover
Модел:
25
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Klima,registrirana do 4 mesec 2020 kolata e vo odlicna sostojba bez vlozuvajna moze zamena so moja ili vasha doplata tel 070223825