Број на оглас: 3284072
Објавен на: 26.03.2020, 15:48
1 / 2

Се продава Плац на Моински пат

1 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
2700 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац од 2700м2 на Моински пат со маркица за градба.


Контакт:
Митко 075 543 942