Број на оглас: 3283774
Објавен на: 05.06.2020, 16:07
1 / 8

Audi a6 1.9 TDI 2000 godina

По Договор
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e so full oprema registrirana