Број на оглас: 3283655
Објавен на: 02.06.2019, 17:29
1 / 11

Se izdava kamp prikolka vo avtokamp Krani

800 МКД Цената е фиксна
Квадратура:
40 m²
Број на соби:
2
Греење:
Нема
Наместена:
Да

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava kamp prikolka vo avtokamp Krani, kompletno opremena so kujna,dneven prestoj i sopstveno wc.
.Cenata e 800 denari od den.
Poveke informacii na tel: 078-202-380