Број на оглас: 3282370
Објавен на: 29.11.2020, 07:33
1 / 12

GRANDE PUNTO 1.9JTD 131KS

2.150 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Grande Punto
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


TOP SOSTOJBA, FULL OPREMA:
-6 BRZINSKI MENUVAC
-CITY SERVO SO KOMANDI
-KOZNI SEDISTA
-PANORAMSKI KROV
VREDI DA SE VIDI, ZA PODETALNI INFORMACII JAVETE SE NA TELEFON:
070 516 709
071 257 445
070 516 709
071 257 445