Број на оглас: 3281111
Објавен на: 12.09.2020, 08:17
1 / 3

HYUNDAI PONI NA DELOVI

1 €
Марка:
Hyundai
Модел:
Pony
Година:
1995
Гориво:
Бензин
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
2 kw / 3 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE STO VI TREBA POVOLNO