Број на оглас: 3280577
Објавен на: 16.07.2019, 08:22
1 / 6

LAP TOP DELL VOSTRO

3.000 МКД Цената е фиксна
Производител:
Dell
Xaрд диск HDD:
100 GB
РАМ Меморија:
2 GB
Модел на процесор:
Celeron
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
15 - 16 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA LAPTOP DELL VOSTRO ODLICEN.
SVE SI RABOTI I NEMA NIKAKOV PROBLEM BEZ BATERIJA