Број на оглас: 3280082
Објавен на: 07.04.2021, 10:22
1 / 6

MAZDA 323F 1.6 BENZIN 2,0 DITD NA DELOVI

1 €
Марка:
Mazda
Модел:
323
Година:
2002
Гориво:
Бензин
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
2 kw / 3 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se sto vi treba
1.4
1.5
1.6
2.0 DITD