Број на оглас: 3279786
Објавен на: 23.05.2020, 22:39
1 / 3

Daewoo Matiz

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Daewoo
Модел:
Matiz
Година:
1999
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
38 kw / 52 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za matiz i tiko ima se prakame i po kargo