Број на оглас: 3279783
Објавен на: 24.05.2020, 14:11
1 / 5

Opel astra

1.350 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra karavan 1.7td full oprema registriran do 01.07.2020