Број на оглас: 3278970
Објавен на: 26.09.2020, 09:15
1 / 9

OPEL VECTRA 2,0 DTI (DELOVI)

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se sto vo treba