Број на оглас: 3278779
Објавен на: 28.02.2021, 20:18
1 / 3

Amortizer za hauba za BMW E36

300 МКД
Марка:
BMW
Модел:
E36
Tип на делови:
Амортизација Амортизери

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Poloven originalen amortizer za hauba vo ispravna sostojba, cena 300 denari.