Број на оглас: 3277424
Објавен на: 23.10.2019, 09:57
1 / 3

Invalidska Elektro Motorna Kolichka.

800 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Купена скоро нова од Швајцарија,користена само 1 сезона здрава и сочувана,комплет со полнач.