Број на оглас: 3277136
Објавен на: 23.09.2020, 19:58
1 / 3

pnevmatsa presa

12 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Алум. врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat pnevmatski presi
MECAN'OUTIL
vo odlicna sostojba (kako novi)
moze i metalno postolje za niv
doneseni od germanija
extra cena za dvete komplet
HITNO HITNO HITNO
POSLEDNA CENA ZA DVETE
ZA DVETE 200 €

info na tel.
079 222 010
079 222 010