Број на оглас: 3277136
Објавен на: 14.02.2020, 23:56
1 / 3

pnevmatsa presa

1 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Алум. врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat pnevmatski presi
MECAN'OUTIL
vo odlicna sostojba (kako novi)
moze i metalno postolje za niv
doneseni od germanija
extra cena

info na tel.
079 222 010
079 222 010