Број на оглас: 3276433
Објавен на: 31.03.2020, 19:37
1 / 9

Velosiped 26" shimano

3.500 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Velosiped tocok
26 bandasi
So shimano delovi
Se e ispravno
Novi lageri
Novi kumicki na kocnici
Novi sajli