Број на оглас: 3275549
Објавен на: 13.02.2020, 21:47
1 / 2

SPY CAMERA PANTA

2.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


Pocket камерата Panta со SD картичка од 8GB
Мали, компактни и речиси невидливи.
Разновидната мини камера зачувува фотографии и видеа во висока дефиниција со 1280x720p
Исклучително мал како монета, се вклопува во секој џеб и агол
Совршен за снимање дома, градина, автомобил, камп, двор, па дури и спорт
Вграден сензор за движење - открива најмало движење и автоматски ја започнува или запира снимањето
6 вградените инфрацрвени светла овозможуваат ноќна фотографија
140 степени агол на камера за фотографии со долг дострел
8GB меморија Микро-SD картичка е вклучена
Испорачан клип за монтирање за лесно прикачување