Број на оглас: 3275295
Објавен на: 21.10.2019, 08:33
1 / 3

Aluminski bandasi 4x108 Citroen Pezo Ford

1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Aluminski bandasi 14ki 4x108 6jx14H2 ET33 pasuvaat na Citroen, Pezo, Ford... Kontakt 078 325 981 ili na viber