Број на оглас: 3275293
Објавен на: 24.09.2020, 20:21
1 / 3

Delovi od motor od audi a6#2.5 tdi

360 €
Марка:
Audi
Модел:
A6#2.5 tdi
Tип на делови:
Мотори

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Motorot e rasturen I se prodava vo delovi
Moze i komplet defekt dikton na levata glava
Desni bregasti kako novi
klackalici podizaci
Nemam turbo prodadeno e