Број на оглас: 3274996
Објавен на: 05.04.2020, 13:14
1 / 9

Land rover 2.5

3.300 € Цената не е фиксна
Марка:
LandRover
Модел:
Freelander
Година:
2004
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Dzipo e vo odlicna sostojba pali vozi.
Moze zamena za dzip off road