Број на оглас: 3274951
Објавен на: 02.07.2020, 04:58
1 / 9

Honda civic 2011 god 1.4 benzin/plin

7.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Honda
Модел:
Civic
Година:
2011
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
73 kw / 99 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e bez mana vredi da se vidi , vo bezprekorna sostojba registrirana so zelena karta so realna kilometraza