Број на оглас: 3274316
Објавен на: 23.09.2020, 22:13
1 / 6

Mercedes A180 Avangarde

3.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 180
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo dobra sostojba nema mana
Servisirano redovno zacuvana
Full oprema i site se funksionalni
Interesiranite moze da se javat samo na toj broj.070 532 967
070 532 967