Број на оглас: 3274309
Објавен на: 02.08.2020, 14:32
1 / 2

Shimano mineral oil

300 МКД Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Original shimano mineralno maslo za hidraulicni kocnici
50ml-300 den
100ml-500 den