Број на оглас: 3272998
Објавен на: 23.04.2021, 08:06
1 / 3

Volvo fm 380 kiper moze zamena

13.200 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Vo odlicns sostojba vlekac 2004g ne registriran
Prikolka registrirana 6300kg 2004god
Za kes 12600 komplet