Број на оглас: 3272693
Објавен на: 07.10.2019, 10:16
1 / 11

GOLF VI 1.6TDI 2010GOD BLUEMOTION EXTRA

По Договор Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🔝➡🚘🇩🇪🚘⬅🔝
GERMANSKI
🔝➡🚘🇩🇪🚘⬅🔝
GOLF VI 2010GOD 1.6TDI 77KW 105KS BLUEMOTION OPREMA REGISTRIRAN CELA GODINA SO ZELEN KARTON SERVIS FULL UBEDLIVO NAJDOBAR NA PAZAROT GARANTIRAM ZA ISPRAVNOST NA VOZILOTO POVEJKE INFO 078407047