Број на оглас: 3272317
Објавен на: 12.08.2019, 15:08
1 / 4

KUPUVAM STARA KUKA VO NEGOTINO nas. ANTIGONA

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
5
Квадратура:
100 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Нема
Дворна површина:
1000-2000 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Година на градба:
1970
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Marsal Tito

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam stara kuka ili gradezno zemjiste vo nas.Antigona ili vo poyesnoto gracko podracje so pogolema dvorna kvadratura.