Број на оглас: 3271035
Објавен на: 03.03.2021, 21:36
1 / 3

RIPER

2.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


RIPER