Број на оглас: 3270743
Објавен на: 20.05.2019, 14:39

Стоковна куќа ИДЕАЛ,Штип

3.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава или се издава под закуп , деловен простор во Штип,на улица Ванчо Прќе б.б. , во стоковната куќа ИДЕАЛ. Деловниот простор е на 1-ви кат,со вкупна површина од 472 м2.
Цена по договор.
Лице за контакт Весна ,моб:070/439-082

 Наташа Доргут-Трајковска