Број на оглас: 3270166
Објавен на: 21.09.2020, 12:28
1 / 4

Se prodava kuka vo Miravci

54.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
6
Квадратура:
200 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
750 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1996
Број на балкони:
4 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Idnina br 25

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka vo Miravci 160 m2 plus 40 m2 garaza i pomosna prostorija,so dvor od 750 m2,parcela br.6247/1 i plac 2300 m2 parcela 6250,zaedno so dvorot 3050 m2 vo prekrasna I tivka okolina,cena po dogovor