Број на оглас: 3269922
Објавен на: 13.09.2019, 18:23
1 / 3

YAMAHA FAZER FZ6

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Yamaha
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
2002
Модел:
YAMAHA FZ6 FAZER
Километри:
20000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e maksimalno socuvan i redovno servisiran vo odlicna sostojba.