Број на оглас: 3269692
Објавен на: 29.05.2020, 11:29
1 / 4

FORD FOCUS 1.6 HDi 66 KW moze zamena

2.650 € Цената е фиксна 2.700 €
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FORD FOCUS 1.6 HD 66 KW/90 KS
Reg do 12.2020
Klima
Servisiran
Moze zamena