Број на оглас: 3269641
Објавен на: 11.07.2020, 17:28
1 / 5

KIA CLARUS 1.8 SLX

950 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Kia
Модел:
Clarus
Година:
1999
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Od oprema ima elektrika na predni prozori klima koja raboti atest kuka atestiran plinski ured