Број на оглас: 3268483
Објавен на: 02.06.2020, 15:36
1 / 8

BMW

2.505 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
318
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 318D 2001 FACELIFT


*REGISTRIRANA + ZELENA KARTA + VINETKA GODISNA!!!

*KOLATA E SERVISIRANA I ODRZUVANA ZA SVOJA DUSHA

*MOZE DA SE VIDI VO SEKOE VREME

071341466 - SVETO

***NE ODGOVARAM NA PORAKI***