Број на оглас: 3267167
Објавен на: 10.07.2019, 11:41
1 / 6

MAZDA MX3 V6 1.8 MOTOR

1.800 € Цената не е фиксна
Марка:
Mazda
Модел:
MX-3
Година:
1995
Гориво:
Бензин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MAZDATA e vo odlicna sostojba sportsko vozilo
dobri gumi ima pominato samo 120 .000 km