Број на оглас: 3267163
Објавен на: 10.07.2019, 11:41
1 / 4

OPEL VECTRA 1.8 16 V PLIN

1.450 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
1997
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


opel vectra 1.8 16 v
so dve novi gumi hankok, klima
atestiran plinski ured so garancija uste dve ipol godini, Niska potrosuvacka od 2,2 den kilometar
zoran 071 24 98 98
zoran 071 24 98 98