Број на оглас: 3267137
Објавен на: 16.05.2019, 16:18
1 / 10

Polo 1.2

5.999 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2010
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polo 1.2 benz
2010
Klima
Tempomat
Km 190000 original
2kluca
Servisiran komplet
Sve platen carina do reg 🇨🇭🇨🇭
Kolata e tip top za meraklija
070883242