Број на оглас: 3267112
Објавен на: 16.05.2019, 15:39
1 / 4

Asus ROG g75vx

450 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Производител:
ASUS
Xaрд диск HDD:
500 GB
РАМ Меморија:
8 GB
Модел на процесор:
Intel Core i7
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
17 инчи и поголеми

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Odlicen laptop zamena za gaming desktop so i7 3630QM i GTX 670mx graficka 8gb ram up to 32gb, 500gb HDD, licenciran win 10.