Број на оглас: 3267016
Објавен на: 22.05.2019, 16:48
1 / 12

GOLF 4 / IV 1999 GOD KLIMA REG CELA GODINA

1 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA EKSTRA ZACUVAN KAKO STO MOZE DA SE VIDI NA SLIKITE GOLF 4
GODINA NA PROIZVODCTVO 1999
MOTOR 1.9 81KW 110 KS
KLIMA ISPRAVNA
4 EKSTRA NOVI GUMI
SERVISIRANO KOMPLETNO PRET 500KM FULL KOMPLETEN STO MOZE DA SE VIDI I PROVERI VO SEKOJ SERVIS
RADIO MP3-FM-AM-BT

VOZILOTO E EKSTRA BEZ NIKAKVI DOPOLNITELNI VLOZUVANJA
EKSTRA CENA ZA KESSS......

Потврден огласувач
 Noelias Auto Plac Resen